UNITED HORDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Подаръци?

3 posters

Go down

Подаръци? Empty Подаръци?

Писане  Accursed Нед 12 Апр 2009, 22:07

Видях темата във Форумът на ДФ, но реших, малко да я модифицирам.
Какъв, подарък бихте подарили, на вашите родители или пък, на ваш приятел/гадже?
Какъв, подарък бихте искали, да ви подарят - на какво бихте се зарадвали най-много?
Или пък, обратното, на какво бихте се разочаровали, най -много?
По какъв повот, бихте искали да получите, нещо?

Аз, си я карам по старомодната система с парите. pwow Друго си е, като знам какво искам - отивам и го взимам.
За роднини -шампанско например, или букет цветя.
За приятел - аз и още няколко човека, практикуваме следното : ако някой има празник (РД да кажем), се организимираме няколко човека и му подаряваме един, голям подарък, вместо няколко отделни глупости, дето я му потрябват, я не.
За приятелка - тъй като, към момента нямам, немога да кажа, какво е "актуално". Но иначе, стандартното: Обици, синджирче, гривна или някоя друга скъпа джунджурийка. Марков парфюм. Ако имате "финансуви ограничения" pwow Винаги, можете да вземете шоколад или бонбони (хубаво е да знаете, кои са й любими Smile )

Хайде, вие сте! wink

Accursed


Върнете се в началото Go down

Подаръци? Empty Re: Подаръци?

Писане  grozniko Сря 15 Апр 2009, 10:47

Цветя и бонбони на гаджето Razz Razz rosee rosee rosee rosee rosee rosee
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

Подаръци? Empty Re: Подаръци?

Писане  Accursed Сря 15 Апр 2009, 23:00

grozniko написа:Цветя и бонбони на гаджето Razz Razz rosee rosee rosee rosee rosee rosee

Много леко, ти се иска да минеш. Smile

Accursed


Върнете се в началото Go down

Подаръци? Empty Re: Подаръци?

Писане  grozniko Съб 18 Апр 2009, 12:34

ок 1 BMW Idea
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

Подаръци? Empty Re: Подаръци?

Писане  Firehoof Съб 09 Май 2009, 01:00

Един млечен шоколад на гаджето, аве направо от горчивите, марципаните, те са евтинджоси, тамън няя се ухарчите пък и кокошлето ви ще е доволно.Може едни гащи от магазин за левче...дали ще се зарадва, а дали пък си заслужава въобще, а?Ем...еФтино, но от сърце lol! Ем може от евтините бонбони от денонощната лафка, илии...един пакет...да бе пакет наще (ваще) да не са милионери - едно лукче.Е дай сериозно сега - екскурзия - тръгване с тролей от 9.30ч, връщане пак с тролей в 9.45ч (от първата до втората спирка и обратно) "миличко, чакаме се на спирката, вземи си лев и двайсе за билета".Екстравагантно, нали?В момента мозъкът мъдри мн остроумни идеики - 1 кокиче, или магарешки бодил, не е зле и жълтурче, коприва...спанак, 1 зелка...по избор разбира се.Пробвайте се с 1 шише чешмяна вода, пакет тоалетна хартия или тухла.Успех, надявам се, че съм бил МНОГО полезен.
P.S. Няма нужда да ме аплодирате!Е все пак знам, че ще го направите, благодария! lol! pwow разлигавил съм се яко, сам се смея на собствените си просташки простотии (бРъже тРъчи гРъците тРъча че скРътаа вРатата) lol!
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Подаръци? Empty Re: Подаръци?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите