UNITED HORDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коя ви е любимата крафт професия?

5 posters

Go down

Коя от следните крафт професий ви е любима?

Коя ви е любимата крафт професия? Vote_lcap0%Коя ви е любимата крафт професия? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Коя ви е любимата крафт професия? Vote_lcap25%Коя ви е любимата крафт професия? Vote_rcap 25% 
[ 2 ]
Коя ви е любимата крафт професия? Vote_lcap25%Коя ви е любимата крафт професия? Vote_rcap 25% 
[ 2 ]
Коя ви е любимата крафт професия? Vote_lcap38%Коя ви е любимата крафт професия? Vote_rcap 38% 
[ 3 ]
Коя ви е любимата крафт професия? Vote_lcap12%Коя ви е любимата крафт професия? Vote_rcap 12% 
[ 1 ]
Коя ви е любимата крафт професия? Vote_lcap0%Коя ви е любимата крафт професия? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Коя ви е любимата крафт професия? Vote_lcap0%Коя ви е любимата крафт професия? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Коя ви е любимата крафт професия? Vote_lcap0%Коя ви е любимата крафт професия? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Коя ви е любимата крафт професия? Vote_lcap0%Коя ви е любимата крафт професия? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Общо гласове : 8
 
 

Коя ви е любимата крафт професия? Empty Коя ви е любимата крафт професия?

Писане  Tenfold Пет 03 Апр 2009, 17:29

Коя ви е любимата крафт професия?
Мене ме радва мн енчантинга Smile
Tenfold
Tenfold


Върнете се в началото Go down

Коя ви е любимата крафт професия? Empty Re: Коя ви е любимата крафт професия?

Писане  Accursed Пет 03 Апр 2009, 17:47

Давам своя вот, за енжинеринга. Това е една, безкрайно полезна професия, за всеки един клас в играта. Както за ПвП, така и за ПвЕ. За съжаление, иска много време, материяли и пари. Единственото, което ме спира да започна да я вдигам е , че ме мързи, а и няма нерви за нея. Smile


Последната промяна е направена от Accursed на Съб 04 Апр 2009, 13:34; мнението е било променяно общо 1 път

Accursed


Върнете се в началото Go down

Коя ви е любимата крафт професия? Empty Re: Коя ви е любимата крафт професия?

Писане  grozniko Съб 04 Апр 2009, 13:22

First Aid Very Happy:D:D
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

Коя ви е любимата крафт професия? Empty Re: Коя ви е любимата крафт професия?

Писане  MeryYy Съб 04 Апр 2009, 20:50

Аз съм за "BS"-то lol! мога да си нарпавя супер оръжия и и други дрехи таквиз яки lol! особенно танкерските ..а сега на лич кинга направо тоя щтит rulzZz
crazy


by gеоргерр
MeryYy
MeryYy


Върнете се в началото Go down

Коя ви е любимата крафт професия? Empty Re: Коя ви е любимата крафт професия?

Писане  grozniko Съб 04 Апр 2009, 21:50

а с Fa-то хеал по 5800

П.п: Minning the best мн продавам и сам си набавям матс за BS-то Wink Wink Wink Wink
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

Коя ви е любимата крафт професия? Empty Re: Коя ви е любимата крафт професия?

Писане  MeryYy Сря 08 Апр 2009, 12:03

ALCHEMY!!!!!!!!!!
MeryYy
MeryYy


Върнете се в началото Go down

Коя ви е любимата крафт професия? Empty Re: Коя ви е любимата крафт професия?

Писане  Firehoof Чет 09 Апр 2009, 23:07

Просинг, дрънчинг, ама най ме кефи боклучаринг (клошаринг).Така, сега да видиме...Въй хора, какви бисери люпите бе ой ой ой.Как можете да питате коя ви е любимата професия.Абсолютно всяка професия е послезна - някои са по-полезни от други взависимост от класа на героя.Всички са трудни за развиване, е да, някои са по-трудни, но всички са полезни.Било за итеми, било за пари, няма значение.
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Коя ви е любимата крафт професия? Empty Re: Коя ви е любимата крафт професия?

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите