UNITED HORDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Най-Лудия ви кил

+2
Accursed
Tenfold
6 posters

Go down

Най-Лудия ви кил Empty Най-Лудия ви кил

Писане  Tenfold Пет 03 Апр 2009, 11:47

Пишете какъв ви е най-лудия кил.
Моя беше следния:Charge na 1 Gnome Mage(9к хп) в WSG.Ударих го 2 пъти и го оставих на 20%.Праснах му Execute и направих 15к pwow .Оня пича сиг се е отказал от ЛоЛ pwow
Tenfold
Tenfold


Върнете се в началото Go down

Най-Лудия ви кил Empty Re: Най-Лудия ви кил

Писане  Accursed Пет 03 Апр 2009, 11:56

Моя, беше преди няколко дена. Бях на 70% ХП и биех 3 моба, когато ми скочи един друйд. Забърсах го заедно с мобовете. Той горкия, не разбра какво става.

Accursed


Върнете се в началото Go down

Най-Лудия ви кил Empty Re: Най-Лудия ви кил

Писане  Gorila Пет 03 Апр 2009, 12:43

Как се казва програмата за да правиш клипове
Gorila
Gorila


Върнете се в началото Go down

Най-Лудия ви кил Empty Re: Най-Лудия ви кил

Писане  grozniko Чет 09 Апр 2009, 18:36

Gorila написа:Как се казва програмата за да правиш клипове

кил бе УБИИСТВО Exclamation Exclamation Exclamation
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

Най-Лудия ви кил Empty Re: Най-Лудия ви кил

Писане  Firehoof Чет 09 Апр 2009, 22:47

За кил нз обаче наняколко пъти така много ме зарадва стормстрайка+уиндфюрито.Ми 1-2 пъти правиме дуел с Дарк и ме слоува с тъпите трапове а мачето ме бие.Накрая като се докопах до нея и и млатнах стормстрайк, а и уиндфюри ми върза и директно половината кръв и смъкнах.Тя наистина после викаше - "Какво стана?" shok Друг един случай бих 2-3 левела по голем от мене на дуел и ми вика: "Айде пак, че тоя дуел нещо ме осъмни" lol! Казвам ви Стормстрайк и Уиндфюри в комбинация правят сосип wink .
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Най-Лудия ви кил Empty Re: Най-Лудия ви кил

Писане  Georgerr Вто 14 Апр 2009, 23:05

най добрия ми кил беше на тбц още .. така в арена сме и един маг Kuche или Kyche един от двамата ама не тоя от <NUrfed> pwow

1вия път тоя ми наби 6к firebolt и ме уби с 2 хита affraid
2рата арена парта ми сапна поп-а и аз останах сам с мага.. стън един път и като пуснах тринкети криле глупости и като прокна и релика + executionera нокаутирах мага който си беше 4/5 брутал мисля че .. много се изкефих тогаз.. 28 рейт взех/max-a/ Basketball оня дори ми пише след арената " Br br pi4"

иначе зелени клотъри по бг-та доста съм им критвал по 4-5к единия хит ама все пак зеленяци не е кой знае какво..

просто бахти ксъмета извадих всичко ми прокна и тоя маг направо не разбра отде му дойде geek
Georgerr
Georgerr


Върнете се в началото Go down

Най-Лудия ви кил Empty Re: Най-Лудия ви кил

Писане  grozniko Сря 15 Апр 2009, 10:59

На мене най добрия ми килл беше следния:
В бореен тундра ме запукват 1 роуг и 1 маг
1 почнах по мага стънове глупости и тръгна да ми бега беше на 90 НР(а през това време роуга си ме кърти)
и мага тъкмо да избяга хоп с 1 THROWN + 30 honor
Обръщам се роуга е на фулл пия колба правя му тоя fear-a правя си бандаж пуснах тринкети и магията която ми дава 30% повече НР и го убих и него
С 1 коршум 2 заека Laughing
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

Най-Лудия ви кил Empty Re: Най-Лудия ви кил

Писане  Firehoof Сря 15 Апр 2009, 19:27

grozniko написа:На мене най добрия ми килл беше следния:
В бореен тундра ме запукват 1 роуг и 1 маг
1 почнах по мага стънове глупости и тръгна да ми бега беше на 90 НР(а през това време роуга си ме кърти)
и мага тъкмо да избяга хоп с 1 THROWN + 30 honor
Обръщам се роуга е на фулл пия колба правя му тоя fear-a правя си бандаж пуснах тринкети и магията която ми дава 30% повече НР и го убих и него
С 1 коршум 2 заека Laughing
За Last Stand ли говориш?Тя е много прецакваща ако тоя те е оставил на малко кръв докато ти си пуснал Ласт Стенд и го убиваш, ама нали е за няколко секудни и после пак ти става нормална кръвта, т.е. зима си 30те процента и фактически умираш...
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Най-Лудия ви кил Empty Re: Най-Лудия ви кил

Писане  grozniko Съб 18 Апр 2009, 12:37

Firehoof написа:
grozniko написа:На мене най добрия ми килл беше следния:
В бореен тундра ме запукват 1 роуг и 1 маг
1 почнах по мага стънове глупости и тръгна да ми бега беше на 90 НР(а през това време роуга си ме кърти)
и мага тъкмо да избяга хоп с 1 THROWN + 30 honor
Обръщам се роуга е на фулл пия колба правя му тоя fear-a правя си бандаж пуснах тринкети и магията която ми дава 30% повече НР и го убих и него
С 1 коршум 2 заека Laughing
За Last Stand ли говориш?Тя е много прецакваща ако тоя те е оставил на малко кръв докато ти си пуснал Ласт Стенд и го убиваш, ама нали е за няколко секудни и после пак ти става нормална кръвта, т.е. зима си 30те процента и фактически умираш...
Не е вярно че фактически умираш защото ти дава 30% от кръвта смис и да си на 1k останал ти връшта 30% нзад демек намаля с 30% това 1к Like a Star @ heaven
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

Най-Лудия ви кил Empty Re: Най-Лудия ви кил

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите