UNITED HORDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DK -wf?! :?: :!:

4 posters

Go down

DK -wf?!   :?: :!: Empty DK -wf?! :?: :!:

Писане  Georgerr Вто 31 Мар 2009, 14:20

Кажете нещо за ДК..че си нямам и понятие от тях.. тея дървета за какво са.. до колкото съм разбрал фрост - танк
блood - дпс
Like a Star @ heaven Question Exclamation Idea
Georgerr
Georgerr


Върнете се в началото Go down

DK -wf?!   :?: :!: Empty Re: DK -wf?! :?: :!:

Писане  grozniko Вто 31 Мар 2009, 14:43

Georgerr написа:Кажете нещо за ДК..че си нямам и понятие от тях.. тея дървета за какво са.. до колкото съм разбрал фрост - танк
блood - дпс
Like a Star @ heaven Question Exclamation Idea

Да а unholy е нешто като Rdnged DPS мн са имбави носят Плейт и се очаква Sword-a от Artas да е за DK
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

DK -wf?!   :?: :!: Empty Re: DK -wf?! :?: :!:

Писане  Firehoof Вто 31 Мар 2009, 16:34

grozniko написа:
Georgerr написа:Кажете нещо за ДК..че си нямам и понятие от тях.. тея дървета за какво са.. до колкото съм разбрал фрост - танк
блood - дпс
Like a Star @ heaven Question Exclamation Idea

Да а unholy е нешто като Rdnged DPS мн са имбави носят Плейт и се очаква Sword-a от Artas да е за DK
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
По-точно Unholy е нещо като Marksmanship на хънтъра - както ти каза рейндж дпс (магийки, щото неможе да носи лъкове, арбалети, пушки, томахавки и тн. [ако въобще има още де Laughing ], има и нещо като пет - ghoul (ние с Abell му викаме гноле lol! ) и прилеп някакъв доколкото разбрах.

P.S. Не е кастър.
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

DK -wf?!   :?: :!: Empty Re: DK -wf?! :?: :!:

Писане  grozniko Вто 31 Мар 2009, 19:49

Dk-то ми и портнато вече и има 2 епика както всички ги знаете Bloodrazor,Krol blade и руните съм сложил Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

DK -wf?!   :?: :!: Empty Re: DK -wf?! :?: :!:

Писане  Accursed Чет 02 Апр 2009, 18:47

Що е тва чудо, ДК?
С една дума : ИМБА.
С много думи : ДК-то, както всички сте забелязали,чули,видели,усетили е хибриден клас. Неговите таланти са следните : Блъъд, Фрост, Ънхоули.
Функцийте на ДК-тата са следните : да пере откачен демидж (ДПС), да танква (разбира се без щит, за ко му е нали се пак е ДК) и някакви изкелиферчени рейндж магийки, който не праят нищо особено, ама стават за ПвП. За разлика от другите хибридни класове в играта, не билда определя функцията на ДК-то, а гиъра му.
Демек няма определен билд за определена цел (Примерно да кажеш Блууд - ДПС, Фрост - танк и тн... там кот др. са сетите). Разбира се, има някой дървета, които са по подходящи за определена цел от други, но не е строго определено да е така Фрост, може да бъде танк, но и ънхоули, също може (няма ограничения например както при уарра - за да бъде танк, трябва да не е на прот).Имат си собствен маунт - пребоядисана, кръстоска между маунта на лока и палата и някакво подобие на разложен грифон.Имат всякакви глупости, включващи някакви нечовешки резистънси и щитове против какви ли не магий, ПвП сетовете им дават резийлънс, близак до тоя на попа (ако не и повече). Дк-тата използват така наречените "Руни" за свойте магий, което е нещо подобно на рейджа на уара, само че кажи, речи безкрай.
В момента в който, пуснат ДК-тата в ДФ (да се надяваме, да не е скоро), сичко живо, ще забрави, че е пискало срещу ретри палите и арк. маговете, гарантирам. Smile
Едно пикче, колкото да видите за ко иде реч - DK -wf?!   :?: :!: 944eea40b2d5d83ccd007e56441f9361Яко, нали? Smile
Какви изводи да си направим, от прочетеното по-горе ДК - Детски Клас. pwow

Accursed


Върнете се в началото Go down

DK -wf?!   :?: :!: Empty Re: DK -wf?! :?: :!:

Писане  grozniko Чет 02 Апр 2009, 20:23

Accursed написа:Що е тва чудо, ДК?
С една дума : ИМБА.
С много думи : ДК-то, както всички сте забелязали,чули,видели,усетили е хибриден клас. Неговите таланти са следните : Блъъд, Фрост, Ънхоули.
Функцийте на ДК-тата са следните : да пере откачен демидж (ДПС), да танква (разбира се без щит, за ко му е нали се пак е ДК) и някакви изкелиферчени рейндж магийки, който не праят нищо особено, ама стават за ПвП. За разлика от другите хибридни класове в играта, не билда определя функцията на ДК-то, а гиъра му.
Демек няма определен билд за определена цел (Примерно да кажеш Блууд - ДПС, Фрост - танк и тн... там кот др. са сетите). Разбира се, има някой дървета, които са по подходящи за определена цел от други, но не е строго определено да е така Фрост, може да бъде танк, но и ънхоули, също може (няма ограничения например както при уарра - за да бъде танк, трябва да не е на прот).Имат си собствен маунт - пребоядисана, кръстоска между маунта на лока и палата и някакво подобие на разложен грифон.Имат всякакви глупости, включващи някакви нечовешки резистънси и щитове против какви ли не магий, ПвП сетовете им дават резийлънс, близак до тоя на попа (ако не и повече). Дк-тата използват така наречените "Руни" за свойте магий, което е нещо подобно на рейджа на уара, само че кажи, речи безкрай.
В момента в който, пуснат ДК-тата в ДФ (да се надяваме, да не е скоро), сичко живо, ще забрави, че е пискало срещу ретри палите и арк. маговете, гарантирам. Smile
Едно пикче, колкото да видите за ко иде реч - DK -wf?!   :?: :!: 944eea40b2d5d83ccd007e56441f9361Яко, нали? Smile
Какви изводи да си направим, от прочетеното по-горе ДК - Детски Клас. pwow


Определено си прав Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

DK -wf?!   :?: :!: Empty Re: DK -wf?! :?: :!:

Писане  Georgerr Вто 14 Апр 2009, 23:16

нз ама аз не обичам Имбите..дори не харесвах паладина си на дпс щото мн ми надуваха главата с тоя' бъгадин' а ся като съм танкадин хем ще съм полезен за гилда.. хем съм и мн добро дпс..просто на бг-та винаги в топ 3 по киллс и dmg... cheers
Georgerr
Georgerr


Върнете се в началото Go down

DK -wf?!   :?: :!: Empty Re: DK -wf?! :?: :!:

Писане  Firehoof Съб 09 Май 2009, 23:40

Unholy Blight FTW pwow
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

DK -wf?!   :?: :!: Empty Re: DK -wf?! :?: :!:

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите