UNITED HORDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Относно членуването в гилда ми.

+2
Georgerr
Mukumayc
6 posters

Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty Относно членуването в гилда ми.

Писане  Mukumayc Нед 29 Мар 2009, 22:24

Не разбрах защо съм кикнат,но както и да е.Кикна ти те от гилда трябва да са Киката и Даркпринцес защото Грознико каза- Цитирам "Всеки които излезе от раид без раид лидера да го е разпуснал, хората които са излезли се наказват с Игнор и кик от гилдията." И в краина сметка Киката и Даркпринцес лефтнаха и аз бях игнорнат и кикнат. wall wall pwow . Ако може да се осаществи влизането в гилда ще съм Благодарен. Question Surprised
Mukumayc
Mukumayc


Върнете се в началото Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty Re: Относно членуването в гилда ми.

Писане  Georgerr Пон 30 Мар 2009, 06:28

Еми аз както бях предложил ..При 3 пъти лефтване на райд..>Kick ..
Тука нз какъв е случая.
Georgerr
Georgerr


Върнете се в началото Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty Re: Относно членуването в гилда ми.

Писане  grozniko Пон 30 Мар 2009, 08:58

случая е такъв че се събрахме най накрая и някой каза "Имам CD" при което ни писна и лефтнахме,Така че моля ви уведомявайте за CD-тата Exclamation Exclamation Exclamation
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty Re: Относно членуването в гилда ми.

Писане  Firehoof Пон 30 Мар 2009, 14:37

Темата е за ключ.Нямам думи.Какво искаш, като си кикнат мисля, че е достатъчно ясно, ама ти не.И ако те върнат какво - пак ли да псуваш и да дразниш другите с поведението си ли?Да се заяждаш и тем подобни?Аз съм твърдо против твоето връщане, но моят глас няма никакво влияние върху мнението на останалите.Нека Дарк, Георгерр, Киката, Шамзз, Абелл и останалите (прощавайте, че не ви помня никовете) да решат дали ще се върнеш.Това беше мнението ми.
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty Re: Относно членуването в гилда ми.

Писане  Mukumayc Пон 30 Мар 2009, 20:23

да както каза ти сам ти си нищо , и нищо значещ. Мнението не ти струва защото как да не избухна некаф зеленяк да се обеснява на Оргриммар.... дето ми е фр.. фулл епик .. . нямам коментар. . wall wall pwow pwow
Mukumayc
Mukumayc


Върнете се в началото Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty Re: Относно членуването в гилда ми.

Писане  Firehoof Пон 30 Мар 2009, 20:39

Mukumayc написа:да както каза ти сам ти си нищо , и нищо значещ. Мнението не ти струва защото как да не избухна некаф зеленяк да се обеснява на Оргриммар.... дето ми е фр.. фулл епик .. . нямам коментар. . wall wall pwow pwow
Ето още един пример, затвърждаващ, че този, иначе жалък, но същевременно и мазнещ се самохвалко (сиреч герой) НЕ ТРЯБВА да се присъединява отново.
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty Re: Относно членуването в гилда ми.

Писане  grozniko Пон 30 Мар 2009, 20:40

Firehoof написа:
Mukumayc написа:да както каза ти сам ти си нищо , и нищо значещ. Мнението не ти струва защото как да не избухна некаф зеленяк да се обеснява на Оргриммар.... дето ми е фр.. фулл епик .. . нямам коментар. . wall wall pwow pwow
Ето още един пример, затвърждаващ, че този, иначе жалък, но същевременно и мазнещ се самохвалко (сиреч герой) НЕ ТРЯБВА да се присъединява отново.

Ае ТИХО БЕ Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty AWE EI :@:@::@:@

Писане  MeryYy Пон 30 Мар 2009, 20:43

Хаха е тъп ли си или кво ??? мен ли да ме кикнат от гилда we
ти не са спря да викаш и да спамиш и да обиждаш като ненормален и да се правиш на голямата работа .. разбираш всичко... седиме пред инса повече от 1 4ас и кво да седя и да си хабя нервите със смотаната игра ли we.. ???? ОМГ смешник! И на туй отгоре ша ма псува ще псува гилда ЩЕ МИ ЗАПОВЯдва?// за ква съм ти we?? tupak ....!!!!!! super mn me nervi6
o6te ot onq p1t na TK kato bqhme 2 hunta az ( blod elf) i nqk1f troll i onq vikna boss-a i ti se razspami kato lud KCIK HUNTA KICK HUNTA KICK HUNTA -- BLOD ELFA /?? az 258937985627986798 puti napisah NE BQH AZ daje togava se bqh sprqla onq 6te mi vika tam ... + tui koi leftna guilda i otide YOUGOTSERVED?/? a ti znae6 lli 4e az sym izmislila imeto na guilda?? znaE6 li 4e az sum gi napraila rankovete i kolko mnopgo ne6ta sum pravila i se zanimavam s guilda>??// znae6 li 4e otkakto go napraihme guilda predi 1 godina ot 30 lvl sum bila samo v toq guild??? i da s1m go legtnala 1-2 puti 6tot sa me iznervili super mnogo (ediniq p1t be6e ZARAD teb ) s1m si sedqla 1 den bez guild i pak vlizam ??? nakraq az li da leftna deto SUPER MNOGO ME IZNERVI I MI RAZBI NERVITE OTSQK!DE??? I 6A MI VIKA I 6A MA PSUVA ?? AWE EIII Q SA OGLEDAI MALKO WE... tui WOW-a da ne mi e samo da si habq nervite.... Vuri sa ...... . hahah i 6a mi pi6e po skaip VLEZ V 6IBANATA IGRA I ME INV V GUIDL;A?/ К1Ф СИ ДА Ми заповядваш weeee a?????/ @@@@:@@: tolkova ne s1m se qdosvala ot nz koga /././././. .tupak!!!!!!!!!!!! @@@ bahti



shok shok shok shok


i kvo ? s cqlata si naglost 6te mi vika KIKATA I DARKPRINCESS trqq gi kicknat ot guidla ??/ awe polu4ava6 IGNOR forever!!!!!!!!!!!!!!! i BAN ot foruma
vednaga 6tom go pro4ete tenfold 4e az nz kak da banvam, Very Happy wink
MeryYy
MeryYy


Върнете се в началото Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty Re: Относно членуването в гилда ми.

Писане  Accursed Пон 30 Мар 2009, 20:50

Готов е.

Accursed


Върнете се в началото Go down

Относно членуването в гилда ми. Empty Re: Относно членуването в гилда ми.

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите