UNITED HORDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

При лефтване на рейд >>

5 posters

Go down

При лефтване на рейд >> Empty При лефтване на рейд >>

Писане  Georgerr Нед 29 Мар 2009, 15:35

Така имам едно предложение, незнам доколо ще го одобрите но..

Значи всички знаете колко е гадно да сме на рейд и вземе че крашне >половината не влизат вобще онлайн.. някой път просто ей така си лефтват без да кажат и дума.. ако ще лефтват поне да се обосноват..и ако знаят че няма да довършат инса изобщо да не влизат...не после да се бавим 100 часа да търсим хора.. и да има нещо като наказание>да кажем 3 пъти ей така лефтне райда или след краш изобщо не се появи >кик.. все пак ни трябват сериозни хора..

изкажете мнение.
Georgerr
Georgerr


Върнете се в началото Go down

При лефтване на рейд >> Empty Re: При лефтване на рейд >>

Писане  Tenfold Нед 29 Мар 2009, 15:37

Еми аз съм съгласен.
Tenfold
Tenfold


Върнете се в началото Go down

При лефтване на рейд >> Empty Re: При лефтване на рейд >>

Писане  Accursed Нед 29 Мар 2009, 15:45

Да, като цяло съм съгласен.Това, че човек изчезва "внезапомно" не винаги зависи от него. При проблем например спрял интернет, ток или проблем по компютъра, човек няма как да го придвиди за да предупреди...За това, че ни трябват сериозни хора съм съгласен и аз много отдавна съм го казъл.Напоследък мойте наблюдения са, че гилдът се засили много (от към рейдове и държание), но все още има няколко човека,за които мисля, че мястото им не е тук.Имена няма да казвам. Иначе, найстина идеята е добра, не мисля, че някой би имал нещо против,а и всеки сам си носи отговорност за постъпките. Хубаво е, че ще има някакъв вид наказание, за да се намалят изцепките и РЛ като каже лийв, тогава да се лийв. okey


Последната промяна е направена от Accursed на Нед 29 Мар 2009, 16:42; мнението е било променяно общо 1 път

Accursed


Върнете се в началото Go down

При лефтване на рейд >> Empty Re: При лефтване на рейд >>

Писане  grozniko Нед 29 Мар 2009, 15:49

Напълно съгласен относно райдовете

Edit:За сега няма да има санкций,защото явно не си прочел правилата в News.За напред няма да има компромиси!
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

При лефтване на рейд >> Empty Re: При лефтване на рейд >>

Писане  Firehoof Нед 29 Мар 2009, 16:44

Accursed написа:Да, като цяло съм съгласен.Това, че човек изчезва "внезапомно" не винаги зависи от него. При проблем например спрял интернет, ток или проблем по компютъра, човек няма как да го придвиди за да предупреди...За това, че ни трябват сериозни хора съм съгласен и аз много отдавна съм го казъл.Напоследък мойте наблюдения са, че гилдът се засили много (от към рейдове и държание), но все още има няколко човека,за косто мисля, че мястото им не е тук.Имена няма да казвам. Иначе, найстина идеята е добра, не мисля, че някой би имал нещо против,а и всеки сам си носи отговорност за постъпките. Хубаво е, че ще има някакъв вид наказание, за да се намалят изцепките и РЛ като каже лийв, тогава да се лийв. okey
Адски много си прав.На мен запоследно ми се случи когато бях на Темпест Кийп и неможех да се конектна все ми пишеше Connecting и се уплаших, скайпа и той нещо бъгав и си викам ся какво да правя и реших все пак да звънна на един приятел и му казах нали да има напредвид, че може и да не дойда.Той човека спокойно обясни ми какво да правя (то се оказа после проблем не само с краша, а и с реалма но да не се отклонявам от темата) и влязох.Обаче ако ми се случи така и няма на кого да се обадя и тн.?Имам предвид, че вие ще ме мислите за нередовен и тн., а то всъщност не зависи от мене?Такаа, искам и да кажа, че понякога се прекалява с флуд в райдовете и честно ви казвам немога да смогна да ви прочета.Флуденето на райд уарнинг също е прекалено понякога.Това са мойте изказвания, не се оплаквам, а само казвам.
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

При лефтване на рейд >> Empty Re: При лефтване на рейд >>

Писане  Georgerr Пон 30 Мар 2009, 06:26

Еми така вече има CHat BoX .. да кажем ако не може някой да влезе може да пише там..все някой от офицерите/lighbrinerite ще е там..пък и една тема мое да пусне..
Georgerr
Georgerr


Върнете се в началото Go down

При лефтване на рейд >> Empty Re: При лефтване на рейд >>

Писане  grozniko Пон 30 Мар 2009, 09:00

grozniko написа:Напълно съгласен относно райдовете

Edit:За сега няма да има санкций,защото явно не си прочел правилата в News.За напред няма да има компромиси!

Дам сори прочетох ги ама беше късно сорри

tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue
grozniko
grozniko


Върнете се в началото Go down

При лефтване на рейд >> Empty Re: При лефтване на рейд >>

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите