UNITED HORDE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resto Shaman - The Best WotLK Healer?!

2 posters

Go down

Resto Shaman - The Best WotLK Healer?! Empty Resto Shaman - The Best WotLK Healer?!

Писане  Firehoof Нед 29 Мар 2009, 13:02

Ресто шаманите, мисля, че изместват шокадини и ресто друиди от първото място за най-добри хийлъри спрямо преминаването от TBC на WotLK.Нещата се променят - шаманите са по-добри спор няма, който мисли, че не е така или потвърждава да пише тук.За левълинг става и елементал и енчансмент, но ако се чудите как да започнете, съвет от мене - енчансмент е много по лесно за начинаещи, почнете така и после мислете дали да преминете на елементал комбат.На Лич Кинг не ми харесваше много енчансмент, ноо луди изпълнения прави особено с Malestorm (колкото повече удряш, толкова по-малко каст тайм имаш на Лайтинг болт, Чейн лаитинг, Хийлинг уейв, Лейзър хийлинг уеив и може би още някоя но не си споням), Stormstrike (удар с двете оръжия, а ако е ту хенд удря два пъти) и Hex (превръща противника в жаба за няколко секунди, а всякакъв демидж прекъсва ефекта).За енчансмент шаман най-вече събирайте стренгт и аджилити (отдело стамината естествено), но гледайте и интелекта понякога - един талант има, който 100% от интелекта ви дава атак пауър (100% х Intellect = Attack Power - пример - 50 интелект---> 50 атак пауър).Не съм играл елементал или ресторейшен в нормален сървър, който е, моля да сподели как, какво, що, таланти, статове и тн.
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Resto Shaman - The Best WotLK Healer?! Empty Re: Resto Shaman - The Best WotLK Healer?!

Писане  Accursed Нед 29 Мар 2009, 14:31

От части, си прав.Найстина за ПвЕ ресто шаман, измества другите хийлъри в играта, от това което съм видял буквално имат безкрайна мана.
Ако говорим за ПвП, мисля, че ресто не е толкова добър вариянт (за разлика от ТБЦ), що се отнася за "най-силен" ПвП хийлър,
аз мисля, че това ще е Дисциплин прийста.Новите му таланти са перф, както за ПвП, така и за ПвЕ хиийлър(Бъфър). За съжаление без ЛоС, в ДФ отново няма бъдеще....
Да, не се отклоняваме от темата.Що се отнася до това, че измества шокадина, не см съгласен с това.Ако в действителност си имал в предвид шокадин (хибриден билд на основа Хоули с ретри таланти, предназначен основно за ПвП), незнам как може да ги сравниш.... Целта на шокъра е яко инстант бърст демидж, тоест много демидж за малко време, а що се отнася до хеал-а....Да би могло да се каже, че става за съпорт хийлър, но нищо повече, тъй като маната няма да му достигне, а и не това главната му цел.Ако си имал в предвид Хеаладин (Дийп Хоули, комбинирано с протекшън таланти за по-голям шанс да оцелееш), да би могло да се каже, че го измества на Лич-а, играта става по-сложна и със спамене на флашки до никъде няма да се стигне (говоря за ПвП).
За ресто друйд, няма да коментирам ,тъй като нямам наблюдения над него.Единственото което бих могъл да каже е, че на ТБЦ беше неубиваем,а от това което чух е, че на Лич-а е нерфнът, но не съм видял с очите и немога да твърдя нищо със сигурност.Там кат идим, че видим дет са вика. wink
За разлика от ТБЦ, където Енх. беше бог, забелязах, че близз. леко са го нърфнали. Последният талант (ферал спирит), който сумънва 2 вълка, не ми харесва.Въпросните вълци имат много малко живот, и бият 50-60 демидж (с други думи освен да забавят някой каст, друго не виждам какво могат да направят).За левелинг лично аз, бих препопоръчал 2 вариянта: 1- да започнете на Еле. и да вдигате така до 40 левел, след което да респекнете на Енх. (казах 40 левел, защото за да научите ДУ скила ви е нужен, този левел) 2- да си карате от 1 до 80 на Еле. и след това сами да прецените как ви се играе според вкуса ви (било то Меле ДПС, Ранге ДПС или Хийлър), шамана има доста голям избор от към стил на игра. Smile

П.П. - Съжалявам за побългарения английиски, но ме мързи да сменям езика на всяка втора дума. pwow

Accursed


Върнете се в началото Go down

Resto Shaman - The Best WotLK Healer?! Empty Re: Resto Shaman - The Best WotLK Healer?!

Писане  Firehoof Нед 29 Мар 2009, 14:51

Хмм, защо ресто шаман да не става за ПвП?Ако е комбиниран с някои таленти от енх. става первектен.Елето не ми харесва никак.Относно двата вълка - перфектни са...ама не и в ДФ Wink те би трябвало и да хийлват, но...И все пак аз до 80ти лвл оставам на енх (пък и ми струва скъпо да си минавам когато си искам от енх на каквото и да било друго).На 80ти вече можете да ми напишете Healer в Officer's Note. Very Happy
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Resto Shaman - The Best WotLK Healer?! Empty Re: Resto Shaman - The Best WotLK Healer?!

Писане  Accursed Нед 29 Мар 2009, 15:09

Не съм казъл, че ресто не струва.При наличието на елементъл, не бих го играл в ПвП (лично мнение).Енх. също е приятен за игра но за мен, ако ще е енх. трябва да е с 2х Оне-ханд уепънс.
Що се отнася до вълците, не само те са бъгави, а и съм сигурен, че някой слънчев ден ДФ ще ги оправят. Smile

Accursed


Върнете се в началото Go down

Resto Shaman - The Best WotLK Healer?! Empty Re: Resto Shaman - The Best WotLK Healer?!

Писане  Firehoof Нед 29 Мар 2009, 16:34

То и аз бих играл с дуал уийлд, ама на!Особено ако имах и оф хенд с Лава Лаш-а се прави мазало!Ал'ар не работи иначе съм мераклия за Недърбейн, сега с тоя тъп Откийпър или Кристалфорджид екс нищо не мога да направя.Знам и аз не харесвам на шамана ту хенда, обаче нямам избор, поне засега.
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Resto Shaman - The Best WotLK Healer?! Empty Re: Resto Shaman - The Best WotLK Healer?!

Писане  Accursed Нед 29 Мар 2009, 16:39

Ако изключим рейдовете вариантите са 2 :
1:Отиваш в Бореан Тундра и минаваш 1 куест дет даваше, що годе свестен мейс.
2:Купуваш 2 Axe of the Legion от АН. wink

Accursed


Върнете се в началото Go down

Resto Shaman - The Best WotLK Healer?! Empty Re: Resto Shaman - The Best WotLK Healer?!

Писане  Firehoof Нед 29 Мар 2009, 16:50

Вариан 2 е напълно бесмислен.Та те са за 63ти левъл закакво са ми lol! ?Аз имах 2 бяха ми паднали от Терокар ама едната я продадох за 40 голд, другата неможах и я поиползвах известно време.Другото е, че пък и две няма в АХ.От Бореан, не съм минавал куестовете там, само взех 1-2 ама пак 1 мейс си е един.
Firehoof
Firehoof


Върнете се в началото Go down

Resto Shaman - The Best WotLK Healer?! Empty Re: Resto Shaman - The Best WotLK Healer?!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите